8 Ekim 2009 Perşembe

Pofişimin çanta mimi1. yukarıdan aşşağıya cüzdanım;nıne west,markasız bir cüzdan,assortie makyaj çantam (pofişin hediyesi )

2. dik duran şişe fondöten'im beyu marka, büyük bronz renkli kutu body shop pudra (%50 indirim kampayasında aldım bunu daha yeni kullanmaya başladım ama sanki cildimi kurutuyor gibi geldi), allıklarım body shop pembe ve şeftali rengi, allık fırçam mac.

3.kırmızı ruj'um vazgeçilmezim her an yanımda body shop marka. ipek gibi bir görüntüsü var. inanılmaz nemlendirici dudaklarımın çatlamasını engelliyor.fırçalı şişedekiyse golden rose dudak dolgunlaştırıcı. hiç etki etti mi? hayır etmedi...

4.yukarıdan aşşağıya;mac shade stıck, loreal kapatıcım (çok memnun kaldım),lacivert göz kalemim beyu marka(pek bilinmeyen bir marka ama ürünlerinden çok memnun kaldım),son olarak rimelim; avon midnıght fiyat performans olarak çok iyi.

5.parfümüm calvin klein euphoria...


6.telefonlarım ve usb...


7.anahtarlarım...


8.nivea nemlendiricim...


9.olmazsa olmazlarım kalemler...


10.vivident sakızım inanılmaz acı...11. ve son olarak ta paşam'ın doğum günü hediyesi gözlüğüm. kutusu bile ayrı güzel...

arada pembe fiyonklu ve kirazlı tokalarım da var onları da es geçmeylim :)

Ben de ceci & birileri anlatsın'ı mimliyorum. hadi canım dökün malzemeleri ortalığa:)

6 yorum:

 1. pembem, kirazım ben dökmştüm çantamı ama senin için bir başka çantamı dökerim tekrar :) pofişin hediyesi olan makyaj çantana bayıldım çok güzel herbişey.. :)

  YanıtlaSil
 2. aman ne zormuş hepsini asker gibi diz. resimleri çek sonra numaralandır falan :) çok eğlenceli ama ya dök te bakalaım ceci. eved zaten pofişim çok zevklidir. hediye vermeyi de çok sever hep böyle cici cici paketler getirir bana :)

  YanıtlaSil
 3. vuuuuuu beni şımartıyorsunuzz kızlarrrrr:):):)

  YanıtlaSil
 4. Vivident sakız evet müthiş acı bir sakız :D

  YanıtlaSil
 5. evet öyleymiş çiğneyene kadar bilmiyordum. gözümden yaş geldi resmen :)

  YanıtlaSil

söyle söyle çekinme