2 Şubat 2010 Salı

Beyaz Fırından Sevgililer Günü GüzellikleriGünaydın minik kelebekler,biraz önce mailime düşen bu güzelliği paylaşmak istedim sizinle. Beyaz fırın yine yapmış yapacağını.

Hadi sevgililer günü çok özel değil diye hediyelerden vazgeçtik ama Şu mini pastanın,macaronların güzelliğine bi bakar mısınız ? Nasıl istenmez şimdi bu cicişler.

Ahh bu erkekler yok mu erkekler,insanı her şeyden vazgeçiriyorlar. Geçen gün sevgililer günü için hediye fikirleri yazdım gelen yorumlarda hep isyan var.

Ne olur birazcık ince düşünseniz de şu güzel bayanları mutlu etseniz.Şu kalpli pastayı bir elinize,pembiş gülleri diğer elinize alıp kapının zilini çalıverseniz.

Ben erkek olsam elimde şunlarla dikilirdim kapısına,beni karşısında görünce hepten şaşkına çevirirdim sevgiliciğimi.

Bak şimdi hemen bi hayal kuruverdim;beyaz fırının içindeyiz,minik kuzumun koluna asılmışım da isticem işte isticem diyomuşum şu pastadan (: Hayal gücüm ne kadar geniş böyle.Neyse bu bir hayalle kalmasın o güzel kalpli pasta benim olsun tamam mı ?

Bu arada gelen mailden sonra beyaz fırın online satış sitesine bir göz gezdirdim. Öyle sevimli,öyle güzel pastalar var ki hangisinden istiyceğimi bilemedim (:

8 yorum:

 1. sevdiiceğim burda olsaaa....o bana böle bi güzellik yapardı biliosun demi:)

  ben orda olsam bende sana yaprdım biliosun demi:)

  YanıtlaSil
 2. kuzu be macaron alma sakın tadı tırt sevemedim ben bilesin

  YanıtlaSil
 3. O zaman gelde yap :(

  Edacım ben daha önce yemedim de hayalimde böyle acıbadem kurabiyesinin tadı vardı,onu da nerden uydurduysam artık (:

  YanıtlaSil
 4. sırf kilo alalım diye yapıyorlar :)

  YanıtlaSil
 5. niye sevemediniz ki...ben bayılırım macaron'a !!!

  YanıtlaSil
 6. Ceydacım evet ya bak sabahtan beri açıp açıp mail kutumdaki resime bakıyorum,hatta şimdi evi arayıp akşama tatlı yapmalarını istedim çünkü canım çekti yine tombikleşicem(:

  Nilgüncüm ben henüz yemedim ama yemiş gibi diyorum ki bunun tadı acıbadem kurabiyesine benziyo nerden uyduruyosam böyle şeyleri (:

  YanıtlaSil
 7. aynen haklısın, çünkü toz bademle yapılıyor, ancak yapımı çok zor..benim bir iki başarısız girişimim olmuştu :(

  YanıtlaSil

söyle söyle çekinme